• odliczamy do Retro Lato
    Biker Event Day

  • Pierwszy Biker Event Day – ONLINE !!

DGR

              Distinguished Gentleman Ride Bydgoszcz 2020 – dowiedz się więcej TUTAJ

Jedną z ideii naszych imprez jest popularyzacja środowiska motocyklowego Bydgoszczy jak i samego miasta na arenie ogólnopolskiej a nawet ogólnoświatowej. Dlatego postanowiliśmy nasze cykliczne imprezy powiększyć o finał sezonu przez organizację DGR Bydgoszcz dla tego 28 Grudnia 2019 złożyliśmy do siedziby DGR w Australii dokumenty rejestrujące Bydgoszcz jako organizatora DGR 2020

 

Distinguished Gentleman’s Ride to globalna impreza, której zadaniem jest zbieranie funduszy i zwiększanie świadomość badań nad rakiem prostaty oraz męskich programów zdrowia psychicznego.

The Distinguished Gentleman’s Ride został założony w 2012 roku przez Marka Hawwę w Sydney w Australii i skupia się na motocyklach klasycznych i w stylu vintage. Chociaż wydarzenie obejmuje styl klasyczny i vintage, z zadowoleniem przyjmuje także niszowe niestandardowe style motocykli, takie jak cafe racer, choppers, scrambler i inne.

W rajdzie uczestniczą motocykliści, którzy noszą eleganckie ubrania, jedwabne kamizelki, tweedowe garnitury i zachowują się uprzejmie, nosząc nie tylko klasyczny styl, ale i klasyczne maniery. Sugerowane motocykle do przejażdżki tematycznej obejmują cafe racery, bobbery, klasyki, neoklasyki, flat trackery, scramblery, oldschoolowe choppery, klasyczne skutery, oraz motocykle z przyczepkami bocznymi. Jazda nie wiąże się z żadną opłatą za wejście, jednak niektóre przejażdżki wymagają minimalnej kwoty darowizny, aby dołączyć. Wszystkich jeźdźców zachęca się do zebrania funduszy na badania nad rakiem prostaty i programy zdrowia psychicznego mężczyzn w imieniu charytatywnego partnera Movember Foundation.

https://www.gentlemansride.com/

Komentarze są wyłączone.