• odliczamy do Retro Lato
    Biker Event Day

  • Pierwszy Biker Event Day – ONLINE !!

Nasza Misja

Biker Event Day Bydgoszcz – ma być z założenia cyklicznym Świętem Bydgoskich Motocyklistów.

     Naszym celem jest wprowadzenie Bydgoszczy na scenę elitarnych imprez motocyklowych i dołączenie do miast, w których tego typu imprezy mają się świetnie. Warszawa, Łódź, Wrocław czy Gdańsk, to tam  odbywają się spotkania  nawiązujące do spotów Klasyków Nocą i to chcielibyśmy również widzieć  w naszej ukochanej Bydgoszczy!!!!!

    Dążymy do tego aby nasze imprezy miały wyjątkowy charakter ale jednocześnie nie dzieliły środowiska motocyklowego .

    Chcemy zrobić coś wyjątkowego czego w naszym mieście jeszcze nie było.

      Na początek, dzięki działaniom marketingowym chcemy skupić  się na posiadaczach motocykli klasycznych oraz ich customie w szerokim tego słowa znaczeniu ( Cafe Racer , Scrambler, Tracker…… Chopper), pochodnych im Modern Classic oraz Youngtimer zgodnie z  obowiązującą doktryną. Natomiast w dalszej perspektywie mamy zamiar zająć się organizacją imprez w stylu  Desingusher Gentleman Ride oraz podjąć próbę organizacji w Bydgoszczy „Bydgoskiego Motobazaru” .

     Nasze imprezy mają mieć charakter statyczny i przyjmować bardziej formę cyklicznego spotu niż zlotu motocyklowego umożliwiając jednoczesne zaprezentowanie maszyn szerszej publiczności oraz wymianę doświadczeń między samymi motocyklistami.

 

     Od kilku lat współpracujemy z CRCP ( Cafe Racer Club Polska), który jest organizatorem Cafe Racer Sprint w Człuchowie. Miło byłoby  zorganizować podobne zawody w naszym mieście, o czym zresztą rozmawiamy przy okazji wielu wspólnych wypadów.

     Dzięki nawiązaniu  współpracy z Automobilklubem i CRCP chcemy zająć się propagowaniem Motocyklowego Pucharu Polski Motocykli Klasycznych, którego prolog odbywa się we wrześniu na bydgoskim Kartodromie, a zawodnicy Cafe Racer Club Poland Racer Team zdobywają czołowe miejsca. A w tym roku wystartowali w Bennej.

     Od kilku lat obserwujemy jak zmienia się bydgoska subkultura motocyklowa. Grono fanów dwóch kółek z roku na rok rośnie, a wielu z nich w swoich garażach tworzy piękne i jedyne w swoim rodzaju dzieła sztuki na dwóch kołach. Często  maszyny te miały szansę być prezentowane na imprezach motocyklowych w naszym kraju  podbijając serca publiczności. Cafe Racer Sprint w Człuchowie, Poznań Motor Show, Warsaw Motorcycle Show to tam żądni customowego eldorado mogą nacieszyć swoje oczy i znaleźć pomysły na tworzenie swoich własnych projektów.

 

      Nie ulega wątpliwości, że indywidualność w dzisiejszych czasach jest w cenie . Tworzenie motocykli w stylu Cafe, Scrambler, Custom, Tracker, Brat czy Bobber to już codzienność. Każdy chce wyrazić siebie i móc to pokazać. Właśnie dlatego tworzymy BIKER EVENT DAY chcąc  Was zachęcić w ten sposób do działania.
Wierzymy w to, że uda nam się stworzyć swoją niepowtarzalną, regionalną grupę, która pozwoli wszystkim miłośnikom na wspólne spotkania i długotrwałe debaty w temacie dwóch kółek, a może nawet coś więcej…

Zobaczymy co przyniesie nowy dzień… Do zobaczenia!!!

Komentarze są wyłączone.