• odliczamy do Retro Lato
    Biker Event Day

  • Pierwszy Biker Event Day – ONLINE !!

Styl Życia

Piątek po południu za oknem piękne słońce, siedzisz i odliczasz godziny, minuty, sekundy, wreszcie jest wymarzony Weekend. Jeszcze tylko dojechać do domu szybko wrzucić coś na ząb i można zniknąć ze świata corpo i wejść w ten jedyny niepowtarzalny klimat jakim jest szeroko pojęty motocyklizm. Skórzana kurtka, czy koszulka z ulubionym zespołem, wytarte 10 letnie Jeansy lub nowiusieńkie portki ze skóry, na głowie orzeszek lub drogi jak cholera fullface , nie ma to kompletnie znaczenia!!!! Siadasz na cokolwiek co ma dwa koła i da się uruchomić i bierzesz wreszcie

życie pełnymi garściami,  jedziesz przed siebie, na zlot, na spotkanie przy ulubionym sklepie z kumplami, byle przed siebie byle oderwać się od tego co na co dzień byle, po drodze mijasz kilku motocyklowych braci kilku dumnie unosi w lewą w górę kilku ma cię w dupie …

Banan nie schodzi z pyska na to czekałeś cały tydzień zaczynasz pomału rozumieć dlaczego przez te cholerne 5 dni musisz się użerać ze zgrają szczurów goniących za wynikiem, i awansem trzymając Prezesowi palec w du%#$.

A no właśnie dla tego, że musisz wymienić olej i świece , ogarnąć tylnego kapcia i  przegląd a projekt 500 + na pierwszy motocykl wydaje się być odległy niczym kolacja Angeliną Jolie.

To wszystko jednak ma sens kiedy jest pasja, miłość do czegoś co sprawia, że jesteś szczęśliwy. Kiedy są przyjaciele którzy podzielają twoje hobby, z którymi zawsze możesz pogadać jak jest ci ciężko na sercu.

To nie tylko posiadanie motocykla to to wszystko co jego posiadanie otacza, ta aura z pogranicza magii, jakby filmu, która sprawia, że każda chwila coś znaczy, że Ty coś znaczysz….

Więc pielęgnujcie w sobie tego małego chłopca, który ma głowę pełną marzeń, i nigdy nie pozwólcie ich sobie zabrać , drogie niewiasty wspierajcie swoich facetów bawcie się razem z nimi, im Nas więcej tym lepiej, a nie ma nic piękniejszego niż dzielić pasję z drugą połówką.

Komentarze są wyłączone.